Rosetta Stone Library Solution Veritabanı Deneme Erişimine Açılmıştır.

28.11.2017


Değerli Kütüphane Kullanıcıları,

Rosetta Stone Library Solution veritabanı, 31 Aralık 2017 tarihine kadar deneme erişimine açılmıştır. Detaylar aşağıda bilgilerinize sunulmaktadır.

                                                       ROSETTA STONE LİBRARY SOLUTİON

Rosetta Stone Library Solution, 30 farklı dili içeren, dünyanın 1 numaralı dil eğitim setidir. Veritabanı araştırmacılarınızın ve kurum çalışanlarınızın istifade edebileceği, ister başlangıç seviyesi olsun, isterse orta seviyede, farklı seviyedeki kullanıcıların istifade edebileceği, 30 dil içeren dünyanın en popüler dil eğitim setidir. Dünya üzerindeki her türlü eğitim kademesinden 22,000’den fazla okul, 8,000’den fazla özel şirket ve 9,000’den fazla ulusal/uluslararası kâr amacı gütmeyen organizasyonun kullanmakta olduğu, dünyanın bir numaralı online dil eğitimi ve öğretimi setidir. 1,000’in üzerindeki değerlendirmeye göre, 5 yıldız üzerinden 4.7 puan alarak bu alanda en yüksek puana sahip dil öğrenme aracıdır.

İçerdiği 30 dil şöyledir: Afganca, Almanca, Arapça, Çince, Dari Farsçası, Endonezya dili, Farsça, Filipin dili, Flemenkçe, Fransızca, Hintçe, İbranice, İngilizce (Amerikan), İngilizce (İngiliz), İrlandaca, İspanyolca (Latin Amerika),  İspanyolca (İspanya), İsveççe,  İtalyanca, Japonca, Korece, Latince, Lehçe, Portekizce (Brezilya), Rusça, Savahilice, Türkçe, Urduca, Vietnam dili ve Yunanca.

Rosetta Stone deneme erişim adresi: http://search.ebscohost.com/

Deneme Erişim Bitiş Tarihi: 31 Aralık 2017

 

  • Rosetta Stone’a giriş işlemleri sırasında kurumsal e-posta adresinizi kullanırsanız memnun oluruz.
  • Rosetta Stone Mobil Uygulama Erişim Kılavuzu: https://youtu.be/Vya2d-zCBdE
  • Rosetta Stone’u mobil cihazlara nasıl indirebileceğinizi gösteren sunum dosyası için: https://goo.gl/UgmvwD
  • Rosetta Stone ile ilgili detaylı içerik bilgisi için: https://goo.gl/grwm1q
Görüntülenme Sayısı: 453