ClinicalKey ve UpToDate Veritabanları Abone Erişimine Açılmıştır.

22.5.2018

Değerli Kütüphane Kullanıcıları,

  ClinicalKey ve UpToDate veritabanları, 30 Haziran 2019 tarihine kadar abone erişimine açılmıştır. Detaylar aşağıda bilgilerinize sunulmaktadır.


ClinicalKey

35 tıbbi uzmanlık alanında kitaplara, dergilere, cerrahi ve tıbbi müdahale videolarına, uygulama rehberlerine, hasta eğitici broşürlerine erişim sağlamaktadır.

ClinicalKey ana sayfası (www.clinicalkey.com) üzerinde "Kurumsal E-Posta" adresinizi kullanarak kişisel kayıt işleminizi (Register sekmesi) gerçekleştirip, bu hesabınız ile ClinicalKey’e uzaktan (ev,ofis)/mobil cihazlarla erişim sağlayabilirsiniz. 

Kayıt broşürü için tıklayınız.

ClinicalKey tam içerik listesi için tıklayınız.

NOT: Şifrenizin aktif kalması için 180 günde bir Clinicalkey kişisel hesabınıza kurum içinden  log in/giriş yapmanız gerekmektedir.

Veritabanına git.


UpToDate Anywhere

Klinik bilimlere yönelik kanıta dayalı acil tıp, hematoloji, nöroloji, akciğer hastalıkları, yoğun bakım ve uyku bozuklukları gibi dallarda vaka sunumlarını içeren klinik karar destek sistemidir. 

Kurumunuz içindeki bilgisayarlarınızdan bir kez kayıt yaptıktan sonra, oluşturulan kullanıcı adı ve şifre ile UpToDate'e evden, telefon ve tabletlerden erişmek mümkün olacaktır.

Kayıt için tıklayınız.

Mobil kullanım kılavuzu için tıklayınız.

NOT: Şifrenizin aktif kalması için 90 günde bir UpToDate kişisel hesabınıza kurum içinden  log in/giriş yapmanız gerekmektedir.

Veritabanına git.

Görüntülenme Sayısı: 47